Olsztyn
     
Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Koszyk

Lista funkcji

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami naszego systemu.

Funkcje

Cennik

Pełny cennik usług monitoringu GPS.

Demo

'DEMO' programu

Zapoznaj się z naszą aplikacją w pełnej wersji.

Video

Materiały video

Zestaw krótkich filmów pokazujący działnie naszego systemu.

Monitoring GPS - kontakt

Monitoring GPS

Centrala:

Firma 'PetSoft'
80-119 Gdańsk
ul. Księdza Robaka 41

Instalacja Olsztyn:

Firma 'Teltek'
11-001 Dywity
Różnowo 438

Dane kontaktowe

Sprzedaż:

mail: info@monitoring-gps.net
tel: +48 505 464 473

Instalacja Olsztyn:

Dane kontaktowe centrumDemo

Katowice

Monitoring pojazdów i samochodów w Katowicach.

Demo

Kraków

Monitoring pojazdów, ciężarówek, ciągników siodłowych w Krakowie.

Demo

Warszawa

Monitoring pojazdów w Warszawie i woj. mazowieckim.

Zwrot 30 dni

Oferowany system monitoringu pojazdów i lokalizacji GPS pojazdów został opracowany przez zespół Polskich inżynierów. W oparciu o podzespoły elektroniczne wysokiej jakiści produkujemy nasze lokalizatory GPS w Polsce. Rygorystyczna kontrola jakości sprawia, że możemy dostarczyć Państwu monitoring GPS o najwyższej jakości. Zespół programistów przygotował też oprogramowanie pozwalające na wygodne zarządzanie flotą pojazdów. Cały czas pracujemy nad naszym programem co pozwala na dostarczanie produktu wygodnego i nowoczesnego.

Nasze produkty objęte są programem gwarancji zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni w przypadku niezadowolenia z naszych produktów i usług.

Promocja !!!

Oferujemy lokalizator GPS "Monitoring Standard" w promocyjnej cenie

49 złotych netto.

Ten nowoczesny nadajnik GPS pozwala na monitorowanie pojazdów i dostęp do wszystkich funkcji naszego systemu przez wybrany okres. Nie wymagamy przy tym podpisywania jakichkolwiek umów na świadczenie usług na czas określony. Po prostu kupujesz, płacisz i używasz. Ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona - nie zwlekaj z decyzją.   Kup teraz

Najważiejsze info

Najważniejsze informacje

Podstawowe informacje o naszym systemie monitoringu GPS zgromadzone w jednym miejscu.

Prezentacja

Prezentacja on-line

Zobacz nasz system monitoringu w czasie osobistej prezentacji on-line na swoim ekranie.Czas pracy

Kontrola czasu pracy pojazdów i pracowników

Dzięki stałemu nadzorowi nad ruchem pojazdów i pracowników można w pełni kontrolować czas pracy pracowników. Dzieje się tak dzięki połączeniu monitoringu GPS i lokalizacji telefonów GSM w jednej aplikacji.

Kontrola paliwa

Kontrola paliwa

Nasz system pozwala bez konieczności instalowania dodatkowych drogich czujników na kontrolowanie zużycia paliwa w pojazdach firmowych. Dzięki ewidencji faktur paliwowych połączonych z monitoringiem GPS bez większych problemów można wykryć nieuczciwych kierowców. Dzięki stałemu nadzorowi nad ruchem pojazdów i pracowników można w pełni kontrolować czas pracy pracowników. Dzieje się tak dzięki połączeniu monitoringu GPS i lokalizacji telefonów GSM w jednej aplikacji.

Proste zasady

Dostęp do danych na prostych zasadach

Lokalizatory GPS przez całą dobę rejestrują i przesyłają dane do naszego centrum obliczeniowego. Dzięki temu dane udostępniane są przez całą dobę za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Dostępne są też dane dotyczące lokalizacji telefonów komórkowych pracowników firmy. Dostęp do nich jest bardzo prosty i łatwy.

Koszty

Ile to kosztuje?

Jesteś ciekaw jakie są koszty zakupu i utrzymania programu do monitoringu gps samochodów? Będziesz mile zaskoczony, bo z nami wydatki miesięczne są naprawdę niewielkie. A koszt samego urządzenia bardzo korzystnyNasz system jest bardzo dobry i tani.

Informacje

Rzetelne źródło informacji do analiz i prognoz

Dzięki różnym raportom i zestawieniom dostępnym w naszym systemie można analizować i planować zarządzanie flotą pojazdów. Analizować można przejechaną drogę, czas pracy i koszty zużycia paliwa. Analizy prędkości czy intensywności ruchu w ciągu doby są doskonałym narzędziem analitycznym. Exporty raportów arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstów pozwala na tworzenie własnych raportów i zestawień.

Ruch w terenie

Zarządzanie ruchem w terenie

Możliwość ustanowienie stref i punktów zdefiniowanych na mapie pozwala na aktywne kontrolowanie tego co dzieje się z pojazdami w terenie. Liczne raporty i powiadomienia dotyczące ruchu w strefach pomagają z zarządzaniu flotą. Alerty wysyłane na mail lub SMS pozwalają na natychmiastową reakcję na różne zdarzenia dotyczące pojazdów w terenie.
ramka_3_tlo_3