Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Urzadzenia

Nasz lokalizatory

Lokalizatory GPS w naszym systemie monitoringu

mL300-1p

mL300-1p

Najpopularniejszy lokalizator GPS

S8_2

S8.2

Rozbudowany tani lokalizator GPS

mL300-Can

mL300-CAN

Lokalizator z możliwością odczytu danych z szyny CAN

S8_2

S8.3

Lokalizator z pełnym odczytem danych z CAN

S8_5

S8.5

Lokalizator z odczytem danych CAN i Tachografu

mL300-Sonda

mL300-Sonda

Lokalizator GPS z sondą paliwa.

mL900-8p

mL900-8p

Lokalizator do monitoringu maszyn

inneLokalizatory

Inne lokalizatory

Lista lokalizatorów GPS jakie można podłączyć do naszego serwera.

Nasze urządzenia

Informacje o lokalizatorach GPS naszej produkcji


Produkcja smd

Aby w sposób kompleksowy i profesjonalny zajmować się monitoringiem pojazdów, nasza firma opracowała i wdrożyła do produkcji całą serię urządzeń. Są to lokalizatory GPS posiadające różne cechy. Produkujemy proste urządzenia oraz takie, które potrafią odczytać dane z komputera pokładowego pojazdu.

Dzięki temu nasze lokalizatory GPS pracują stabilnie i wydajnie. Jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wysokim poziomie.
Lokalizator GPS mL300-1p

Lokalizator mL300-1p

Proste urządzenie będące jednocześnie liderem sprzedaży. Ma ono zwartą konstrukcję z wbudowaną anteną GPS i prętową anteną GSM. Dzięki temu jest proste w montażu i łatwe do ukrycia w pojaździe.


Lokalizator GPS S8.2

Lokalizator S8.2

Rozbudowane urządzenie będące jednocześnie liderem sprzedaży. Ma ono zwartą konstrukcję z zewnętrzną anteną GPS i GSM. Dzięki temu jest proste w montażu i łatwe do ukrycia w pojaździe.


Lokalizator GPS mL300-can

Lokalizator mL300-CAN

Urządzenie dla wymagających. Stosowane do monitoringu flot pojazdów. Posiada możliwość odczytu danych z komputera pokładowego pojazdu. Dzięki temu potrafi odczytać wiele parametrów takich jak poziom paliwa w zbiorniku, obroty silnika, wychylenie pedału gazu.


Lokalizator GPS S8.3

Lokalizator S8.3

Urządzenie dla wymagających. Stosowane do monitoringu flot pojazdów. Posiada możliwość odczytu danych z komputera pokładowego pojazdu. Dzięki temu potrafi odczytać wiele parametrów takich jak poziom paliwa w zbiorniku, obroty silnika, wychylenie pedału gazu. Posiada rozbudowany algorytm wyznaczania tras.


Lokalizator GPS S8.5

Lokalizator S8.5

Urządzenie dla wymagających. Stosowane do monitoringu flot pojazdów. Posiada możliwość odczytu danych z komputera pokładowego pojazdu. Dzięki temu potrafi odczytać wiele parametrów takich jak poziom paliwa w zbiorniku, obroty silnika, wychylenie pedału gazu. Posiada rozbudowany algorytm wyznaczania tras. Odczytuje też pliki DDD z tachografów cyfrowych.


Lokalizator GPS mL300-Sonda

Lokalizator mL300-Sonda

Ten lokalizator wraz z sondą paliwa pozwala na odczyt jego poziomu w zbiorniku. Urządzenie pozwala na podłączenie 2 sond paliwa. Dzięki temu stosowane jest wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność pełnej kontroli jego zużycia.


Lokalizator GPS mL900-8p

Lokalizator mL900-8p

Rozbudowane urządzenie do monitorowania pojazdów. Posiada programowalne wejście i wyjścia cyfrowe i analogowe. Wszystkie one mogą być sterowane i odczytywane w systemie lub komendami SMS.
ramka_3_tlo_3